vallamaja

 

 vallavanem

 Tarmo Tamm

766 8451   5051187

tarmo.tamm@helme.ee

 tehniline sekretär  Malle Hiller 766 8450

malle.hiller@helme.ee

 vallasekretär  Tiina Õunpuu 766 8452

tiina.ounpuu@helme.ee

 ehitus- ja majandusnõunik  Andres Jurs 766 8453  5069331

andres.jurs@helme.ee

 maanõunik  Arvo Kargu 766 8454

arvo.kargu@helme.ee

 sotsiaalnõunik  Anne Kalme 766 8455   53090211

anne.kalme@helme.ee

 sotsiaalhooldustöö spetsialist  Kaja Lepik 766 8458

kaja.lepik@helme.ee

 avahooldustöötaja  Aive Purason 766 8458

 

 pearaamatupidaja  Malle Aavastik 766 8456

malle.aavastik@helme.ee

 raamatupidaja  Õnnela Kangro 766 8457

oennela.kangro@helme.ee

 

Greaton

HELME VALLAVALITSUS       Tartu tn 20  68606 Tõrva         tel  766 8450        e-post   postipoiss@helme.ee