Uudised ja teated

Tõrva pokkerimeistriks tuli Martin Volt

06. juuli 2016

Pühapäeval, 3. juulil selgus Valgamaal 2016. aasta Tõrva pokkerimeister. Kohaliku mängumehe Martin Voldi triumfiga lõppenud No Limit Holdem turniir korraldati Triobeti ning Tartu Mõttemängude Klubi poolt koostöös kohaliku linnavalitsusega

Triobet premeeris kõiki võistlejaid online-turniiripiletitega, võitjat ootas karikas ning parimaid erinevad meened. Tšempioniks tulnud Voldile järgnes regionaalsetel Triobet Live’idel silmapaistvalt esinenud Margo Printsmann Alalt, kolmanda koha saavutas agamöödunud aasta Tõrva Tule-ja Veepäevade pokkeriturniiri võitja Jürgen Hansen. 

„29 osalejast olid umbes pooled kohalikud mängijad, ülejäänud aga külalised Valga-, Viljandi- ja Tartumaalt,“ kommenteeris Tartu  Mõttemängude Klubi juhi Tarmo Pikk. „Algne huvi turniiri vastu oli küll märksa suurem, kuid kahjuks avaldas mängijate arvule mõju nädalavahetusel Lõuna-Eestit räsinud torm. Oli u tegemist Eesti oludes võrdlemisi haruldase vabaõhu-pokkeriturniiriga, mis viidi läbi Veskijärve saarel asuvas Igamehe kohvikus,“ täpsustas Pikk. 

Tõrvas alustati tasuta pokkeriturniiride korraldamist kaks aastat tagasi. Möödunud aastal selgus ka linna esimene pokkerimeister, kelleks tuli Helme vallas asuva Ala küla mängija Tarmo Ranne. 

„Oleme uhked, et nii Tõrva mängijad kui ka kohalik omavalitsus näevad turniiripokkerit eelkõige lõbusa ning seltskondlikku mõttemänguna,“ lisas Pikk. „Eestis harrastab seda mängu kümneid tuhandeid inimesi ning erakordselt populaarne on turniiripokker just noorte seas,“ täpsustas Pikk. 

Järgmine tasuta pokkeriturniir toimub Tõrvas selle aasta augustis, samaaegselt iga-aastaste Tule-ja Veepäevadega. Triobeti ning Tartu 
Mõttemängude Klubi koostöös läbiviidavad tiitlivõistlused jätkuvad aga 9. juulil Viljandimaal toimuvate Karksi-Nuia meistrivõistlustega. 

Triobet on osa 1963. aastal loodud edukast ja kiirelt kasvavast Betsson Grupist (BSG), mis on Põhjamaade suurim iseseisev kaughasartmängude operaator. Betsson on litsentseeritud mitmetel Euroopa Liidu turgudel ning pakub online-pokkerit, spordiennustust ja kasiinomänge, olles ühtlasi noteeritud Rootsi börsil. Triobet on BSG kaubamärgiks Baltikumis ning juhtiv online hasartmängude pakkuja Eestis. 2010. aasta mais väljastas Eesti Maksu- ja Tolliamet Triobetile kaughasartmängude korraldamise loa, mis garanteerib ettevõtte tegevuse täieliku legaalsuse Eesti tolliterritooriumil. 

Lisainformatsioon: 

Andres Burget 

Triobeti pokkerimänedžer 

e-post: andres.burget@triobet.com ;

Autor: Tarmo Pikk, Tartu Mõttemängude Klubi
Greaton

HELME VALLAVALITSUS       Tartu tn 20  68606 Tõrva         tel  766 8450        e-post   postipoiss@helme.ee