Uudised ja teated

Foto: Lea Margus, ajaleht Valgamaalane
Võistkond „Helme“ kogenud mälumängurid: Silvar Lelle, Kaja Allilender, Evelyn Tamm, Tarmo Tamm ja Andrus Lepikov. Noorim võistlusest osavõtja Tanel Tamm on kõigil mängudel olnud abiks nii mälumängu organisaatoritele kui ka oma võistkonnale.

Helmelased mulgi mälumängus 2015/2016

11. aprill 2016

Märtsikuus Halliste vallas Kaarli rahvamajas aset leidnud Mulgi mälumängu «Nelläs» viimane, viies etapp selgitas välja Mulgimaa selle hooaja parimad mälumängurid.        

Juba neljandat aastat järjest toimus mulkide vahel omavaheline mõõduvõtt mälumangus.

Esimest korda saadi kokku selle hooaja alguses oktoobrikuus Mõisaküla kultuurimajas, kus jäädi Karksi võistkonna järel ja Halliste võistkonna ees teiseks. Järgmine etapp toimus novembris Tõrva kultuurimajas. Seekord jäädi jagama kuuendat kohta Paistu ja Tarvastu mulkidega. Jaanuaris saadi kokku Paistu rahvamajas, kus saavutati ühtlasi hooaja tagasihoidlikum seitsmes koht ning seda saavutust jagati samaaegselt võistkonnaga Tuuletallajad. Neljas etapp toimus veebruaris Ala rahvamajas. Sel korral saavutas võistkond Helme järjekordselt kuuenda koha jagades saadud kohta võistkondadega Võrtsu veerest ja Halliste. Hooaja viimane etapp toimus Halliste vallas Kaarli rahvamajas.

Viimane etapp läks Helme võistkonna jaoks üliedukalt ning seetõttu toodi ka koju etapivõit. Meile järgnesid Karksi ja Halliste võistkonnad ning teised. Kuna viimane etapp läks Helme võistkonna jaoks edukalt, siis just see tõi võistkonnale hooaega kokkuvõtva väga väärika teise koha.

Läbi hooaja osales mõõduvõtul 19 viieliikmelist võistkonda kõigist Mulgimaa omavalitsustest. Siinkohal suured tänud kõigile võistkonnas Helme osalenutele esindamast väärikalt ja tulemuslikult Helme valda.  

Autor: Tarmo Tamm, vallavanem
Greaton

HELME VALLAVALITSUS       Tartu tn 20  68606 Tõrva         tel  766 8450        e-post   postipoiss@helme.ee