Uudised ja teated

Tõrva JK noorem generatsioon püüab noorteliigas poodiumikohta!

02. november 2015

 Tõrva JK noorem generatsioon pidas täna maha oma viimase kodumängu, millega on kindlustatud liigas poodiumi koht.

JKT väiksed gladiaatorid on hooajal teinud väga südika esinemise. Täna võõrustati koduväljakul Tartu JK Tammekat, kus vastu võeti 3:1 kaotus. JKT värava autoriks oli Tanel Tamm. Pidada jääb veel üks võõrsil mäng liiga liidrite Tartu FC Santosega.

Kõigele sellele vaatamata, on JKT noored oma liigas hetkel tugeval teisel kohal, kus jagadakse võrdset punktiseisu FC Elvaga, kes baseerub kolmandal kohal ja kellel on üks mäng veel mängida. Juhul kui Elva võidab, lõpetab Tõrva kolmanda kohaga ja keegi teine enam suurdemängu sekkuda ei saa, sest siis on poodiumi koht sama selge kui täna hommikune päike.

Tõrva klubi managerid on juba märganud noori talente. Kõik on äärmiselt tublid olnud ja võidelnud iga mäng. Liiga top10 väravalööjate tabelisse on mahtunud koguni kaks JKT mängijat - hõbemedali on kaela riputanud Kermo Lõhmus (21 väravaga). Marius Vister hoiab ilusate numbritega 10ndat kohta (10 väravaga).

Uueks hooajaks on noortes mängumaterjali sama palju kui graanuli tehases saepuru. Sellest annab kindlasti kokku pressida uued superstaarid kes esindusmeeskonda ükskord jõuavad ja miks mitte ka Eesti koondisesse.

Aitäh fännidele kes täna noortele kaasa elasid. Homme on samatähtis päev, sest siis on kõik vutifännid oodatud esindusmeeskonna karika mängule. Ootame tulihingelist kaasaelamist ja näeme platsil.

Greaton

HELME VALLAVALITSUS       Tartu tn 20  68606 Tõrva         tel  766 8450        e-post   postipoiss@helme.ee