Uudised ja teated

Tõrva JK kirjutas end ajalooraamatu  kaante vahele!

02. november 2015

Eile, sel karskel sügiskuul kirjutas Tõrva JK end ajalooraamatu kaante vahele.

'Kui JKT Väimelasse jõudis, oli saun juba soe. Nii see oligi, sest kui täna mindi Eesti karika 1/8 finaalis külla Navi Vutiseltsile, siis kohale jõudes oli naabrinaine tervise keskuse sauna juba küdema pannud. See tegi JKT predatoritel tuju nii heaks, et nüüd oli vaja kütet ainult juurde lisada ja võit ära võtta.

Esimesel poolajal püüdis Tõrva Väimela künklikust mänguplatsist maksimumi võtta, et kohaneda oludega. Palli valdas JKT terve mäng ja esimesel 45 minutil suudeti kolm väravat juba ära lüüa. Oliver''The Great''Suur näitas, et on endiselt terav, kus oli aktsioonis kahel esimesel korral. Asi lõhnas juba üsna varakult kübaratriki järele, kuid seekord seda Oliveril ei tulnud (0:2). Poolaja lõpupoole sai jala valgeks ka #99 Meelis Allik (0:3).

Teisel poolajal käis tänane peamine mäng, sest siin juhtus palju - nõrkesid vastaste jalad, paugutati väravaid, lehvitati punast, otsiti jumala kätt ja lisati Mairo''Madman''Vister kontole veel üks kollane karikakar. Pärast seda kui Navi Vutiseltsi füüsilisus kokku kukkus, hakkas väravate sadu. Kõigepealt otsis Tõrva jumala kätt! See leiti üles lausa kahel korral vastaste karistusalas. Esmalt Martin Volt, kes palli sisse potsas (0:4) ja seejärel Marek Vister, kes kiusas seda sama Valerit, kes jäi Voldi palli ettegi (0:5). Kuna fänne oli pealt vaatmas suures koguses, siis Juhan ''Helme hirm'' Kondike tahtis oma jalkasaapa läikima saada ja karistas Vutiseltsi ühe väravaga (0:6). Kapitan Alvar Kasak otsis vastaste puurivahi nõrga koha ja lõi palli talle pihta, mille väravavaht pudistas ja sisse lasi (0:7).
Navil oli täna totaalne kuradike õlapeal. Sest lõpuks jäädi platsile üheksakesi, lahkuti nii vigastustega ja punasega. Kohtunik päästis Vutiseltsi, ning puhus seejärel lutil vile sisse ja selle krahhi peale läksid Navi mehed oma tallu tagasi ning Tõrva predatorid tervise keskusesse sauna ja võidurõõmu nautima.

Tehtud see järjekordne saavutus ongi. Tõrva pole mitte iialgi nii kaugele Eesti karikas jõudnud. Täna oleme vabariigi kaheksa parima meeskonna hulgas. See on tõeline areng! Meeskond tänab südamest neid fänne kes te bussi rehvid tühjemaks istusite, sest teid oli mega palju. Kõik see motiveerib igat mängumeest, pingutamaks rohkem ja rohkem , et jõuaksime üha kõrgemale Eesti jalgpalli maastikul. Järgmine finaal kohtumine on aprillis..kellega? Selgub varsti

Täna lõppes Tõrva JK ametlik hooaeg!  Kas sa jäid mängust ilma? Tseki siia ja vaata järgi!