Uudised ja teated

Rajaleidja keskus alustab lastevanemate kooliga

22. september 2015

Valgamaa Rajaleidja keskus alustab lastevanemate kooliga. Oodatud on eelkooliealiste ja kooliõpilaste lastevanemad. 

„Õpilase ressursid õppetöös” 8. oktoobril 2015 kell 17.00-19.00 Valgamaa Rajaleidja keskuses (Aia 9, Valga) Info ja registreerimine: psühholoog Endla Lõkova (endla.lokova@rajaleidja.ee, tel 58853610).
Eesmärk: anda aktiivõppe meetodite abil ülevaade, milliseid õpilase ja pere ressursse kasutab ja kulutab õppetöö. Arutletakse, kuidas saab vanemate ja õpilase teadlikkuse läbi mõjutada suhtumist õppetöösse ja õppeedukusse. Käsitletakse erinevaid võimalusi, kuidas lapsevanem saab suunata ja toetada oma last õppetöös nii, et kasutatud ressursid looksid uut kvaliteeti lapsearenguks ja eneseteostuseks.

„Tasakaal minu sees” 15. oktoobril 2015 kell 17.00-19.00 Valgamaa Rajaleidjakeskuses (Aia 9, Valga) Info ja registreerimine: sotsiaalpedagoog Õnne Naaris (onne.naaris@rajaleidja.ee, tel58150329)
Eesmärk: vanemluse toetamine läbi kunstipõhiste tehnikate. Käsitleme erinevaid vanemluse rolle, soove ja vajadusi ning tasakaalu. Osalemine ei eelda varasemat kunstitegemise kogemust ega oskusi. Kunstiteraapia võimaldab olla kohal „siin ja praegu“ – mis on pingeid vabastav ja rahuldustunnet tekitav kogemus.Rakendades loovaid kunstilisi tegevusi kas individuaalselt või gruppides, on võimalik parandadaoma psüühilist seisundit, leevendada pingeid ja stressi, tuua oma ellu rohkem rõõmu ja rahulolu, tervendada suhteid perekonnas ja töökeskkonnas.

Kohtumiseni Valgamaa Rajaleidja keskuses!

Greaton

HELME VALLAVALITSUS       Tartu tn 20  68606 Tõrva         tel  766 8450        e-post   postipoiss@helme.ee