Uudised ja teated

Foto: Tarmo Pikk
Turniiri võitja Jürgen Hansen

Tasuta pokkeriturniir Tõrvas meelitas osalema rekordilise arvu mängijaid

11. august 2015

Möödunud nädalavahetusel toimus Tõrvas juba kolmas kohaliku linnavalitsuse kutsel korraldatud tasuta pokkeriturniir, mis viidi läbi Triobeti ning Tartu Mõttemängude Klubi koostöös. 

65 osalejaga turniir toimus populaarsete Tõrva Tule-Päevade raames. Võrreldes eelmise aastaga oli osalejad 19 võrra rohkem ning kõik kohad mängulaudades täitusid juba pool tundi enne võistluse algust.

Linna läbi aegade suurima osalejate arvuga pokkeriturniiri võitjaks krooniti kohalik mängumees Jürgen Hansen, kellele järgnesid Kenno Avi ning Janek Jaani. Tõrva pokkerientusiastidele pakkusid konkurentsi külalised Tartust, Valgast, Viljandist, Otepäält ja Alalt.  

„Super ilm, super koht ja super mängijad!“ võttis Tartu Mõttemängude Klubi juht Tarmo Pikk toimunu lühidalt kokku. „See tõestab veelkord, et pokkeriturniiride edukaks toimimiseks pole alati vaja rahalisi panuseid ja auhindu, vaid eelkõige head seltskonda ning mõnusat atmosfääri,“ väitis Pikk. 

Kuigi turniiril osalemine oli kõigile tasuta, premeeris Triobet  võistluse parimaid erinevate auhindadega. Tšempion teenis karika, 25-eurose turniiripileti Triobet Live’ile vabalt valitud Eesti linnas ning spordikoti, teisi finaallauda jõudnud mängijaid autasustati aga online-turniiripiletite ning mitmesuguste meenetega, milleks olid T-särgid, saunalinad, tahvelarvuti kotid, kaardipakid ning -kaitsed. 

„Me oleme korraldanud Tõrvas nüüdseks juba kolm tasuta pokkeriturniiri ning loodame seda teha ka tulevikus,“ kommenteeris Triobeti pokkerimänedžer Andres Burget. „Pokkerit mängitakse kõikjal Eestis ning me anname endast parima, et kõik huvilised saaksid omavahel ka kodukandis võistleda,“ lisas Burget. 

Triobet on osa 1963. aastal loodud edukast ja kiirelt kasvavast Betsson Grupist (BSG), mis on Põhjamaade suurim iseseisev kaughasartmängude operaator. Betsson on litsentseeritud mitmetel Euroopa Liidu turgudel ning pakub online-pokkerit, spordiennustust ja kasiinomänge, olles ühtlasi noteeritud Rootsi börsil. Triobet on BSG kaubamärgiks Baltikumis ning juhtiv online hasartmängude pakkuja Eestis. 2010. aasta mais väljastas Eesti Maksu- ja Tolliamet Triobetile kaughasartmängude korraldamise loa, mis garanteerib ettevõtte tegevuse täieliku legaalsuse Eesti tolliterritooriumil.

Lisainformatsioon:

Andres Burget
Triobeti pokkerimänedžer
e-post: andres.burget@triobet.com ;

Hannes Namsing
Eumedia OÜ
e-post: hannes@eumedia.ee ;

 

Greaton

HELME VALLAVALITSUS       Tartu tn 20  68606 Tõrva         tel  766 8450        e-post   postipoiss@helme.ee