Uudised ja teated

Magnus Kirt ja treener Risto Mätas soovivad lennata pilve piiril uute odadega

25. detsember 2014

Eestis on aastaid arutatud, et sport nõuab üha enam toetust. Karm reaalsus aga näitab, et selle kohal on tume vihmapilv.  

On loodud alternatiiv Eesti spordi edendamiseks, mille näol on tegemist ühisrahastusplatvormiga Stardipaik.ee, mis pakub võrdset, ausat ja läbipaistvat keskkonda spordi rahastamiseks. Keskkonna kaudu saab avaldada ja toetust koguda erinevatele spordiga seotud projektidele.

Ühisrahastus tähendab seda, et ühiselt toetades kogutakse suurem vajaminev summa kokku väikeste summade kaupa. Toetussummad kantakse projekti avaldajale ainult sellisel juhul, kui projekt osutub edukaks ehk kogub eesmärgiks seatud toetussumma. Kui projekt ei kogu piisavalt toetajaid, kantakse toetussummad toetajatele tagasi.

Stardipaik MTÜ on 2014. aastal loodud mittetulundusühing, mis haldab uut spordiga seotud projektidele mõeldud ühisrahastusportaali www.strardipaik.ee

Meie oma olümpialootus Magnus Kirt, kes kuulub Eesti odaviske absoluut tippu on koos treener Risto Mätasega Stardipaik.ee keskkonda samuti oma projekti üles seadnud.  Oma projektiga soovivad sportlased leida endale kaasabilisi, et soetada uued odad, sest vanad on juba väsinud ja pensionil.

Hea lähikondlane, kui tahad näha oma meest võitlemas kõrgete kohtade ja medalite eest koos maailma tippudega, siis pane õlg alla ning toeta Risto ja Magnuse projekti!

Magnuse ja Risto projekti näed siit: http://stardipaik.ee/projektid/kergejoustik/team-matas-kirt-uus-oda/

Autor: MTÜ Team Mätas & Kirt
Greaton

HELME VALLAVALITSUS       Tartu tn 20  68606 Tõrva         tel  766 8450        e-post   postipoiss@helme.ee