Uudised ja teated

Tõrva JK lõpetas nädalavahetusel finaali mänguga oma suurepärase liigahooaja

28. oktoober 2014

Laupäeval oli JKT pealinnas, et anda tuline lahing Tallinna JK Piraajale. Kalamehed hammustasid ja võitsid mängu 2:1. Finaali oli vaatamas pea sama palju fänne kui mõnel meistriliiga mängus

Esimesel poolajal nappis võimalusi mõlemal meeskonnal, enamjaolt liikus pall ühelt poolt teisele. Vastased mängisid läbi keskväljaku ja Tõrva üritas leida ääremängijaid. Piraaja suutis tekitada endale olukorra kus kastijoonelt ka ära karistati (1:0). Tagasihoidlikult seisult mindi poolajaks mõtteid koguma.

Teisel poolajal oli mõlemal meeskonnal võimalusi rohkem, millest enamus jäi realiseerimata. Tuul tugevnes ja vastased said Tõrva poolelt audi, mis lendas ''Andrus Värniku'' kombel otse kasti, kus JKT tegi puntratantsu ja pall sisse kobistati (2:0). Mängu lõupuni oli veel jäänud kümmekond minutit ja Tõrva ei kaotanud lootust. Päiksekiire tõi välja Karl''Runaldu''Hansson, kes seljatas kauglöögiga vastaste väravavahi (2:1). Tõrva sai küll indu juurde, kuid väravat ei suudetud lüüa.

On märkimisväärne, et Tõrva kaotas viimati koguni kolm kuud tagasi, sellest ajast võitmatuna püsinud Spartalsed pidid seekord tunnistama Piraaja paremust. Aitäh FÄNNIDELE, et Teid oli kohale tulnud taaskord armee.
Mängu lõpus autasustati finaali jõudnud meeskondi, kellele Are Altraja (Co Owner at SPORTLAND INTERNATION GROUP) medalid kaela riputas.