Uudised ja teated

Valgamaa austab abielupaare

21. oktoober 2014

7.novembril toimub traditsiooniline austamisgala abielupaaridele, kellel täitus või täitub tänavu 25, 50 või enam abieluaastat.  

Pidulik üritus algab kell 18 Valga kultuuri- ja huvialakeskuses. Üritus kannab nime „Kaunimad aastad“. Selle raames pakutakse abielu traditsioonide hoidjatele kontserti ja kaetud on tordilaud. Traditsiooniliselt saabuvad abielupaarid saali pulmamarsi saatel. Osalejad saavad endale üritusest väikese meene foto näol. 

„Eesmärgiks on tunnustada ja väärtustada abielu ja pere traditsioone ning teha kummardus neile, kes  pikkade aastate möödudes on hoidnud abieluväärtust siinsel tuulepealsel maal. Sama ürituse raames tunnustab maavanem Valgamaa aasta isa,“ ütles rahvastiku toimingute talitus juhataja Anne Puller. Lisades, et korraldajad paluvad abielupaaridel endast eelnevalt teada anda. „Küsime registreerujatelt nii nime ja infot selle kohta, kus ning millal abielu sõlmiti. Seda ikka ürituse paremaks organiseerimiseks.“ 

Abielupaarid peavad üritusel osalemiseks helistama telefonil 766 6105 (Anne Puller) või 766 6162 (Evi Koop). Samuti saavad abielupaarid ennest registreerida e-maili teel: anne.puller@valga.maavalitsus.ee  Osalemiseks saab ennast kirja panna 30.oktoobrini. 

Valga maavalitsus korraldab üritust koostöös Valga kultuuri – ja huvialakeskusega. 

 Kaja Mõts
Valga Maavalitsus
Avalike suhete juht
+372 766 6145
+372 5301 0621
Kaja.Mots@valgamv.ee   
www.valga.maavalitsus.ee 

Greaton

HELME VALLAVALITSUS       Tartu tn 20  68606 Tõrva         tel  766 8450        e-post   postipoiss@helme.ee