Uudised ja teated

JKT mängis end liiga võitjate finaali!

21. oktoober 2014

Kuna Karksi muruväljakul peeti laupäeval turniiri, pidi Tõrva oma ''kodumängu'' pidama Tarvastus, Soe staadionil.

Külla tuli lääne tsooni võitja FC Kose, kes läks neljarealise lõppu tagasi 6:1 kaotusega.

Tänane mäng algas leinaseisakuga mis oli pühendatud varalahkunud Aivar Mastikule, kes lõi kaasa Tarvastu jalgpalli edendamisel. JKT respekteerib ettevõtlike inimesi ja selle lahingu mängisime Aivari auks!

Oli teada, et Kose suudab palli hästi lükata ja seda nad ka tegid, kuigi väravani jõuti ainult korra. Esimesel poolajal võttis taktikepi enda kätte Kose ja Tõrva jooksis selle järgi nagu Eri Klassi juhitud orkester. Vastased juhtisid seda nii isukalt, et Tõrva mehed pidid oma noote mängima hakkama. Oliver Suur oli neist esimene, kes skooris vasakujala löögist üle väravavahi (1:0). Teisena pasundas ''Helme hirm'' Kondike (2:0). Sellelt seisult mindi jalakesi puhkama.

Teisel poolajal oli kõik vastupidi. Kuigi Tõrva ei suutnud näidata tehniliselt head mängu, oli tabavus protsent maksimaalne. Kose suutis teenida penalti (2:1). Kuid siis Kose mäng lagunes ja Tõrva tegi sellise sauna, et sealt välja tulla oli sama keeruline kui rotilõksust pääsemine. Isegi FC Tarvastu legend Tairo Orav ei mäleta, kuna viimati Soe staadionil nii palju väravaid löödi. Oliver Suur skoorib taas (3:1), järgneb Martin Orlo tabamus PEAGA, kõmm (4:1), siis särab taaskord ''Helme hirm'' Kondike (5:1) ja viimase värava lõi otse Pataljonist platsile jooksnud Andreas''ei löö meetri pealt mööda''Orlo (6:1)

Aitäh fännidele kes kaasa elasid. Finaal toimub varsti, selle kohta tuleb infot, siis on vaja JKT Spartal kohale tulla, et võtta kogu III liiga võit. Vat see juba oleks midagi!

Autor: Marek Vister, Tõrva jalgpalliklubi