Uudised ja teated

Sergei "Suurmeister" Ivanov ja Derby mängu võit

15. oktoober 2014

Laupäeval kohtus JKT oma viimases liigamängus Valga FC Warrioriga keda võideti 5:2. Peaaegu 100 pealtvaatajaskonna ees suutis Tõrva pakkuda seda mida näha sooviti - väravaid.

Esimene poolaeg oli värviline ja nii sügisene, et staarfotograaf Indrek Galetin oleks kindlasti saanud oma kollektisooni parimad palad. 32 minutil skooris OLIVER SUUR (0:1) ja mõni minut hiljem tegi filigraanse vasakujala löögi ALVAR''Referee''KASAK (0:2).

Teise poolaja alguses löödi seitsme minutiga lausa kolm väravat. Ühe lõi tagasi Valga (1:2), kuid kohe teenis JKT penalti mille meeskonna kapitan HEIGO''kaitses on lebo''KOSEMETS ära karistas (1:3). Valgal lendasid liblikad kõhus ja löödi kohe veel üks (2:3).

Nagu ikka, ei saa Oliver''The Great''Suur ainult ühe väravaga piirduda ja skooris taas (2:4). Mängu parim moment oli 81 minutil kui JKT teenis kasti joonelt karistuslöögi. Palli taha sättis end mängu lõpuks sisse toodud SERGEI''Suurmeister''IVANOV, kes kinnitas pallile парашют'i ja lennutas selle ristnurka üle müüri, kus seisis pool Valga meeskonda (2:5). Selle teoga näitas ''suurmeister'' oma kõrget klassi.

Aitäh fännidele kes kohal olid, teid on näha üha rohkem ja rohkem. See on vahva!

Autor: Marek Vister, JKT