Uudised ja teated

Tõrva JK tegi, mida lubas ja liigub uuel hooajal kõrgemasse seltskonda

05. oktoober 2014

Laupäeval kohtus JKT ülipingelises mängus SK Imavere Forssiga, kus Tõrva jättis koju kullafondi punktid, seisuga 3:2.

Mäng oli hooaja üks tähtsamaid, mida oli kaema tulnud rekordarv fänne, sest kuskil miskit toimub JKT!

Esimene poolaeg oli mõlema meeskonna poolt ettevaatlik. Tõrva üritas läbi keskvälja vastaste väravale lähemale jõuda ning Imavere otsis rohkem pikki palle, et leida oma ründajaid. Sellist mängupilti kasutades jõudsid mõlemad meeskonnad esimesel poolajal ka väravani. Imavere jõudis selleni esimesena, kus mõneti kummalises olukorras pall Ville seljataha koksati (0:1). Kummaline sellepoolest, et Imaverel tundus rohkem kui üks mängija suluseisus! JKT leeris säras meeskonna kapitan HEIGO''kaitses on lebo''KOSEMTES, kes kerkis peale nurgalööki sama kõrgele kui Tallinna Teletorn. Õhus hõljudes suunas KOSEMETS palli peaga võrku (1:1). Sõbraliku viigiga mindi jalga puhkama.

Poolajal loositi kast Alexandrit, mille võitis Seido Kaur, kes arvatavasti praegu Juudase ees tukub, lootes, et täna saab kõvasti tähistada.

Teisel poolajal andsid mõlemad meeskonnad mängumootorile aina tuure juurde. Esmalt ajas pöörded põhja kodumeeskond, kui väravalööjate edetabelit juhtiv Oliver''The Great''Suur peaga värava lõi (2:1). Imavere seevastu näitas oma head taset ja tõi Tõrva kohe maapeale tagasi, kui nurgalöögist värav löödi (2:2). Seejärel oli mäng lahtine, poolehoidjad elasid kaasa üksteise võidu. Suuremat möllu suutsid teha JKT fännid, mis andis Tõrvale jõudu juurde. On siililegi selge, et Tõrva meeskonnas jagub talente, üks neist on Oliver Suur, kes ajas oma mootori nii kuumaks, et vastaste küünlad lendasid pealt. Fenomenaalne tribling Oliveri poolt ja pall keerleb üle väravavahi taha nurka (2:3). Selle sooritusega viis ''The Great'' oma meeskonna II liigasse.

TUHAT TÄNU FÄNNIDELE. Aitäh, et usute meisse ja olete kohal. TE OLETE SÜDAMELIHAS TÕRVA JK'le. Meeskond siiralt loodab, et see sõpruskond aitab kaasa ka järgmisel hooajal, kui minnakse II liigat lammutama.

Aga järgmine nädalavahetus on hooaja viiamane Derby mäng FC Valga Warriori vastu. Lõpetame hooaja võiduga ja surume Valga vastu kunstmuru.

Autor: Marek Vister, JKT