Uudised ja teated

JK Tõrva tegi Väimela staadionil ajalugu!!

30. september 2014

Laupäeval kohtus JKT Väimela staadionil liiga peksupoiste Vastseliina FC Aspeniga. Tõrva läks enesekindlalt võidupunkte saama ja võitis mängu 3:1.

Kui vastased olid suitsupausilt tagasi, võis mäng alata. Tõrva võttis koheselt rakmed enda hoolde ja hakkas hobust ratsutama. Treener Zurab otsustas täna mehed mängima panna kolme kaitsjaga, lootes, et tuleb väravatesadu. Väravatesadu ei tulnud, küll aga skooris Tõrva esimesel poolajal kahe väravaga. Esimese neist lõi ALEKSANDER''püssiroht''KUUS, millele eelnes fenomenaalne eeltöö Robert Hannsoni poolt, kes palli latti virutas ning ''püssiroht'' kõksas riibaundiga palli kindlalt võrku. Teine värav sündis mõned minutid hiljem, kui paremalt äärelt kasti tulnud palli realiseeris ära MAIRO''trenni naiste lemmik''MÄGI.

0:2 seisuga läks Tõrva jalga puhkama ja Aspen mürgipulka tõmbama. Teine poolaeg vajus Tõrva mäng natuke ära, loodi küll palju võimalusi aga realiseeriti vähe. Kõige säravam hetk sündis teise poolaja keskel kui Martin''löön meetri pealt mööda''Orlo teenis penalti, ise vapralt võideldes krambivaludega. Tänane mäng oli ajalooline sellepärast, et penalti punkti sättis end JKT puurivaht VILLE''i'm so hevi''PÄHKLAMÄE, kes mängleva kergusega palli kolleegi selja taha toimetas. Tõrva JK meeskonnas pole kunagi väravavaht skoorinud, kuid nüüd on see viga parandatud ja Ville tõstis oma aktsiaid.

SUURED TÄNUD FÄNNIDELE KES VALJUHÄÄLSELT KAASA ELASID-JANAR EIRAND, HANORI ORTUS,RAINER LOPSIK JA SANDER KARU....AITÄH!!

Üllatus üllatus-liigatabelis eksis lähim jälitaja Põlva FC Lootos, kes kaotas Tääksile. Nüüd on Tõrva kannul SK Imevere Forss, kes on meist kolme punkti kaugusel. Järgmine nädalavahetus on hooaja tähtsaim mäng kodus, sest just siis võtame mõõtu Imaverega. Kui suudame selle mängu koos TEIE abiga võita, võime õhtul pidutseda liiga võidu üle!!

Autor: Marek Vister, JKT