Uudised ja teated

Tõrva JK mängumasin töötab täistuuridel!

16. september 2014

On põhjust taaskord rõõmustada. Läinud reedel mängisid JKT kasvandikud mägede vahel FC Otepääga, keda võideti sarnaselt esindusmeeskonna mängudele 5:2. Neli väravat paugutas noorte üks võtmemängijaid Marius Vister, kohtumises sai jala valgeks ka Tanel Tamm.

Järgmisel päeval oli Kaagveres lahingus juba esindusmeeskond, kes näitas punast tuld Tartu FC Merkuurile. Oli teada, et Merkuur suudab jõulist mängu pakkuda aga JKT pallurite suurepärast füüsilist vormi on raske üle mängida. Küngastest kubiseval väljakul oli pall valdavalt Tõrva käes. Esimesel poolajal oli mäng lahtine. Kuid juba kaheksandal minutil pandi püss paukuma ja Oliver Suur suurendas järjekordselt oma väravakontot (0:1). Kuni poolaja lõpuni jäi seis pidama.

Teisel poolajal läks mäng nii tuliseks, et Kaagvere elanikud pidid aknad lahti tegema. Juba teist mängu järjest saadakse Tõrva vastu punane, mis näitab seda, et Tõrvat tahetakse jalad ees kuningatroonilt maha tuua. Lisaks eemaldatud mängijale punase kaardi tõttu, jäi Merkuur veel ühest mehest ilma, kes vigastusega lahinguväljalt ära roomas. Mängu lõpupoole jäi ühtäkki Merkuuri meeskond nii õhukeseks nagu lesta kala peale kudemist. Tõrva kasutas võimalust ja vastased neelasid veel ühe ussi alla. 89 minutil karistuslööki lahti mängides skooris meeskonna kapten Heigo ''kaitses on lebo'' Kosemets (0:2).

Tõrva lisas liigatabelisse taaskord kolm punkti. Meeskond tänab kohale tulnud fänne ja ootab veel suuremat seltskonda juba laupäeval 20.september Karksi-Nuia, kus vastaseks on SK Tääksi. Tääksi on hästi mänginud ja hoiab tabelis neljandat kohta. Teie kohalolek on vajalik!

Võta rohkem kui üks sõber kaasa ja ära maga maha JKT viimaseid mänge!!!

Autor: Marek Vister, JKT