Uudised ja teated

Tõrva JK jäi püsima kuningatroonile!

19. august 2014

Nädalavahetusel madistas JKT Põlvas, kus rahuliku mängu järel lahkuti taaskord sõbraliku 0:0 viigiga. Kui eelmine kord Welco vastu mürtsus taevas ja paukus värav, siis seekord oli asi vastupidi.

See mäng on olnud üks väheseid mis oli täielikult kohtunike kontrolli all. Majorist peakohtunik Urmo Visnapuu näitas kvaliteeti ja jagas mängujooksul ainult ühe kollase, mis läks Põlva looži. Mäletame, et Welco mängus jagati Jako Arula poolt koguni 10 kaarti , mis näitab, et kohtunike tase on ilmselge ja sellist jama ei oskaks kommenteerida isegi Juku-Kalle Raid.

Tõrva läks mängu kindlasti võitma, mida oli näha ka mängupildist. Tulekera oli 75% JKT käes, Põlva küll üritas aga ainult läbi kiirrünnakute. Tuleb tunnistada et Põlva kaitse on sama kindel kui Tõrva oma, seda iseloomustab tabelis ka lastud väravate arv, kus Tõrva on 17 ja Põlva 18 väravat lasknud.

Nii esimene kui teine poolaeg oli võrdlemisi rahulik. JKT suutis kindlasti rohkem olukordi tekitada, sest Tõrval mängis kogu meeskond, vastupidiselt Põlvale kellel keskkvälja nagu polnudki ja mängiti ainult pikki palle kaitsest ründajate peale. Meie õnneks noppisid Heigo Kosemets ja Siimar''mängin krambivalus''Tiirak tagaliinis kõik pallid ära.

Tabelis 30 punkti peal mõnulev Tõrva võõrustab tuleval laupäeval FC Otepääd, kelle määre oli viiamane mäng nii vale, et kaotati liiga viimasele Navile Vutiseltsile lausa 3:5.

JKT ootab laupäeval 23.08 kell 14:00 Sparta armeed Karksi-Nuia staadionile. Treener Zurab: ''fännid te annate kindlust meie mängule, ootame teid''.

Autor: Marek Vister, JKT
Greaton

HELME VALLAVALITSUS       Tartu tn 20  68606 Tõrva         tel  766 8450        e-post   postipoiss@helme.ee