Uudised ja teated

Jalgpalliuudised

12. august 2014

Tõrva suutis laupäeval suurema elektrilöögi ära hoida!

JKT käis nädalavahetusel külas Welcol, kus väga raske mängu järel lahkuti sõbraliku 2:2 viigiga. Juba esimesed mänguminutid olid nii tulised, et isegi vanapagana meeletu vihmahoog ei suutnud olukorda rahustada.
Welco alustas aktiivsemalt, mille tulemusena 5 minutil tekitati Tõrva kaitses segadus ja elektrikud ei jätnud võimalust kasutamata. (1:0). Asi kiskus veel nutusemaks kui 17 minutil eksis Tõrva väravavaht, kaotades palliüle kontrolli. Tulekera napsas Welco ründaja kes oli seda värava toimetamas aga olukorda päästa üritanud Erik Raal ei suutnud puhtalt mängida ja tõmbas palliga mängija kastis maha, teenides endale punase kaardi. Welcole penalt ja seis 2:0.

Teisel poolajal näitas Tõrva oma taset, surudes vastased oma poolele. Olgugi et Tõrva mängis kümne mehega, näitas meeskond tõsiselt nauditavat jalgpalli, kasutades ära oma jõudu ja head füüsilist vormi. Tõrva tuli mängu tagasi 61 minutil, kus juba kolmandat mängu järjest skooriv JUHAN''helme hirm''KONDIKE lükkas palli rinnaga sisse (2:1). Kindlasti on Juhani rind nüüd palju ilusam kui Pamela Andersonil!
Tõrva suutis hoida kõvat mängutempot. Welcol tekkisid mõned võimalused aga ründajad ei suutnud midagi rohkemat korda saata. 82 minutil sööstis vasakult äärelt JKT sõdur ALEKSANDER''püssiroht''KUUS ja paugutas vasaku jalaga palli Welco väravavõrku (2:2).

Sellega päästis Tõrva oma naha ja hoiab endiselt tabalis liidrikohta. Küll aga on tõsiasi see, et selles mängus teeniti kokku 10 kaarti, mis on üsnagi ebatavaline. Neist kuus teenis Welco ja neli Tõrva.

Meeskond tänab südamest kohale tulnud fänne, kes suurest vihmast hoolimata näitasid üles seda, et on osa TÕRVA JK klubist.

Teie abi läheb meil vaja ka tuleval nädalavahetusel 16.august, kus lähme külla Põlva FC Lootosele, kes on vaid ühe punktida Tõrvast maas. See mäng on sama tähtis kui presidendi valimine, nii et kõigil palun oma hääl anda :)

Autor: Marek Vister, JKT