Uudised ja teated

Jalgpalliuudised

04. august 2014

Tõrva hõivas nädalavahetusel kuningatrooni!!!!

Laupäeval võõrustati Navi Vutiseltsi, kes lahkusid taskud tühjad ja higimull otsaees. Kriitikud olid seekord panused JKT peale pannud, meeskond alt ei vedanud ja mäng võideti 5:0

Juba 12 minutil säras Orlo Martin, kes oma naise silme all sahistas võrku, millega näitas, et väärib kindlat kohta algrivistuses ja kaasa poolt hõrgutavat õhtusööki. 24 minutil teenis JKT penalti, mille taha sättis end Marek Vister kes ei suutnud väravavahti seljatada. Aga ''helme hirm'' Juhan, parandas vea ja skooris 33 minutil. Edasine mängukulg oli väravatevaene. Kuid 67 minutil mõtles Oliver''The Great''Suur, et liiga Top scorer Alar Arula (SK Imavere Forss) on vaja seljatada ja paugutas Navi puurivalvuri taha veel koguni 3 palli. Kokku on nüüd Oliver 15 väravat löönud, jäädes Arulast maha ainult kolme väravaga.

Tõrva loodab väga, et Mairo Mägi naaseb võimalikult ruttu platsile. Mängus vea tagajärjel küünarnuki sidemeid vigastanud pallur jääb eemale arvatavasti paar nädalat. Mõistmatuks jääb tõsiasi, et kohtunik Nils Grün ei suvatsenud selles olukorras kus Mairot konkreetselt selga tõugati isegi kaarti anda.

JKT tänab fänne kes olid taaskord kohale tulnud. Teie toetus on hindamatu. AITÄH!!
Tuleval nädalavahetusel 09.08 tuleb tuline vastaseis Tartus, kus JKT sõidab külla Welcole. Tõrva ootab mängule kõiki fänne, kes Ülikoolist suvetööle jäänud on

Autor: Marek Vister, JKT