Uudised ja teated

JKT fännid

Jalgpalliuudised

29. juuli 2014
JKT on saanud rambipalavikust üle. Laupäeval madistas derby mängus JKT ja Valga Warrior, kus Valgakad saadeti piiri äärde tagasi tühja kotiga.

Valga suutis ilma ühegi vahetusmängijata südikat vastupanu pakkuda, lastes Tõrval esimesel poolajal ainult ühe värava lüüa, autoriks Juhan''Helme hirm''Kondike (1:0)

Teisel poolajal tõmbas JKT lõõtsa käima ja siis tulid väravad üksteise järel. 55 minutil realiseeris Marek Vister ilusa värava peaga (2:0),66 minutil paukus Reivo Kandi jalg (3:0), 69 minutil näitas taaskord Juhan oma võimu (4:0) ja 82 minutil sõitis Heigo Kosemets palli värava nagu lumesahk (5:0).

-------
Kurb on see, et JKT langes välja suurest karikast, kus Türi vastu ei suudetud võitu võtta. Tõrva oli tahtmist täis ja motiveeritud aga sel päeval ei olnud mängupilt selline nagu oleks vaja olnud. Mängu lõppskoor jäi 4:1, ainsa värava Tõrval lõi Martin Orlo, kes näitas taaskord oma ründaja võimeid
.

Türi mängib II liiga põhja/ida tsoonis ja hoiab teist kohta

----

JKT resideerub võrdväärselt 25 punktiga oma liigas kolmandal kohal. Liiga esiots on äärmiselt tasavägine. Iga mäng on olulise tähtsusega ja meeskond loodab näha poolehoidjaid iga mäng.

Autor: Marek Vister, Tõrva jalgpalliklubi