Uudised ja teated

Puhkused juulis/augustis

18. juuli 2014

Juuli teises pooles ja augustis on puhkusel:

vallavanem Tarmo Tamm  28.07 - 17.08, asendab ehitus- ja majandusnõunik Andres Jurs andres.jurs@helme.ee

ehitus- ja majandusnõunik  Andres Jurs 14.07 - 27.07, asendab vallavanem Tarmo Tamm  5051187, tarmo.tamm@helme.ee

vallasekretär Tiina Õunpuu  21.07 - 24.08, asendab tehniline sekretär Malle Hiller  7668450, malle.hiller@helme.ee

pearaamatupidaja Malle Aavastik 11.08 - 19.08, asendab raamatupidaja Õnnela Kangro 7668457, oennela.kangro@helme.ee

sotsiaalnõunik Anne Kalme 14.07 - 15.08, asendab sotsiaalhooldustöö spetsialist Kaja Lepik 7668458, kaja.lepik@helme.ee

maanõunik Arvo Kargu  25.08 - 07.09, e-kirjad postipoiss@helme.ee

raamatupidaja Õnnela Kangro 21.07 - 10.08 ja 08.09 - 21.09, asendab pearaamatupidaja Malle Aavastik  7668456, malle.aavastik@helme.ee

sotsiaalhooldustööspetsialist Kaja Lepik 18.08 28.08, asendab sotsiaalnõunik Anne Kalme  7668455, anne.kalme@helme.ee

Autor: Helme vallavalitsus
Greaton

HELME VALLAVALITSUS       Tartu tn 20  68606 Tõrva         tel  766 8450        e-post   postipoiss@helme.ee