Uudised ja teated

Esimene vastane suures karikas! Vastseliina FC Aspen vs Tõrva JK

Jalgpalliuudised

19. mai 2014

Nii see läks, Tõrva JK küttis pühapäeval korralikult FC Tartul sauna kuumaks, kuhu kohtunik otsustas õhinal leili juurde visata, jagades mõttetuid kollaseid ja punaseid.

Tuhat tänu fännidele kes pika sõidu ette võtsid, te olete PARIMAD!!

Kaagvere põllust hoolimata võitis Tõrva 3:1. Esimese poolaja alguses andis Mairo Märgi paremalt äärelt ilusa tsenderduse mille Oliver''The Great"Suur peaga ära realiseeris. Tartu pakkus südikat vastupanu ja mõni minut hiljem löödi üks värav tagasi. Kuna ilm oli lähedane kuumarekorditele, siis avapoolajal tehti ka paus, et mehed saaks ennast ohtra veega turgutada, vastasel korral oleks Kaagvere palliplats oimetuid pallureid täis olnud. See oli vist kogu mängu jooksul kohtuniku poolt ainus õige otsus!

Teist poolaega alustati seisult 1:1. Natuke mürgeldamist ja Tõrva saab karistuslöögi, mille meie Runaldu - Karl Hansson ilusti taha nurka sisse keerutas. Mängus jagas kohtunik kollaseid nii ühele kui teisele poole. Siis said kollased otsa ja anti punane Tõrva mängijale Robert Hanssonile, kes tõstis häält vastasmängija üle, millele tegelikult eelnes Tartu mängija poolt Robertile küünarnukiga näkku löömine, mida kahjuks kohtunik märgata ei suutnud.

Peale seda olukorda läks jalgealune tuliseks ja Tõrva sattus hetkeks isegi surve alla, aga õnneks pidas kaitse ilusti vastu. Tõrva ei olnud oma lõppsõna öelnud. Enne mängu lõppu andis Marek Vister ilusa läbisöödu Oliver Suurele jooksu peale, mille ta ka suurepäraselt väravasse toimetas. Vähemusest hoolimata suutis Tõrva kolm punkti kaasa tuua ja tabelis hoitakse väravate vahega 3-ndat kohta. On märkimisväärne, et kuue mänguga on Tõrva kõige vähem väravaid sisse lasknud ja Oliver''The Great''Suur on paugutanud koguni 10 väravat.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Laupäeval toimus Evald Tipneri karikafinaal, mille FC Levadia võitis FC Santose üle. Finaalile eelnes Eesti Klubide liputseremoonia, kus ka Tõrva uhkelt oli esindatud. Asi oli nii uhke, et Eesti Jalgpalli jumal Aivar Pohlak võttis konkreetselt luubi välja ja googeldas mis mehed seal Tõrvas õige mängivad. Tseremoonial loositi esimesed vastased kõigile, kes osalevad käimasoleval hooajal suurel karikal. Fortuuna tõmbas Tõrvale esimeseks vastaseks oma liiga klubi Vastseliina FC Aspeni, kes baseerub 3 punktiga tabeli eelviimasel kohal. Tõrva JK alustab kodumänguga, aeg on lahtine!!

LAUPÄEVAL (24.05.2014) kell 14:00 on Tõrva JK taas lahingus koduplatsil, kus võõrustatakse Tartu FC Merkuuri. Ootame Tõrva Spartat platsiäärde, et mängule hoogu juurde anda!!