Jalgpalliuudised – Uudised ja teated – Helme Vallavalitsus

27. mai 2014

Nädalavahetusel võidutsesid esindusmeeskond Tõrva JK ja rahvaliiga meeskond Tõrva JK II !

Laupäeval võõrustas Tõrva JK kodumängul FC Merkuuri. Esimesel poolajal tegi Tõrva ilusat survet mille tulemusena 20 minutil Oliver Suur palli Merkuuri võrku sahistas. Edasist mängukulgu domineeris Tõrva ja poolajale mindi seisul 1:0 Teine poolaeg oli võrdlemisi tasavägine. Ohtlike olukordi tekkis mõlemal pool. Tõrva kõige ohtlikum moment tekkis Heigo Kosemetsa löögist, mis käis lati põrkest poolenisti isegi väravas. Merkuur suutis viimased 10 minutit ohjad isegi enda kätte võtta ja värava lüüa aga paraku suluseisust.

Esindusmeeskonnal taas kolm punkti kotis ja kodumängude võiduseeriat jätkatud.

Pühapäeval skooris Tõrva JK II rahvaliiga mängul, kus vastaseks oli FC CorsaGym. Mäng oli rahvaliigale kohane – palju löödud ja löömata väravaid. Tõrva suutis võtta maksimumi ja paugutas neli väravat, CorsaGym vastas kolme väravaga.  On tõsiasi, et Tõrva suutis mängu võita suuresti tänu Rainer Lopsikule, kes oli appi tõtanud esindusmeeskonnast. Puhtalt kogemuse pealt näitas Lopsik koheselt mis rauast mees on tehtud ja müristas koguni 2 väravat. Lopsikule järgnes Alois Tapfer ja Kalmar Laas 1 väravaga.

Rahvaliiga tabelis hoiab Tõrva JK II liidripositsiooni väravate vahega FC CorsaGymi ees.

Autor: Marek Vister, Tõrva jalgpalliklubi