Uudised ja teated

Jalgpalliuudised

15. aprill 2014

Laupäeval tehti avalöök esimese ''kodumänguga'' Valgas, kus JKT (Jalgpalliklubi Tõrva) võõrustas JK Welco Elekter II.

Oli näha, et kumbki meeskond mängu kaotama ei läinud. Kohtunik lasi mängu väga jõuliselt mängida, mis tõttu lendasid väljakul kollased ja punased kaardid. Suurepäraseid võimalusi avanes mõlemalt poolt. Esimesel poolajal suutis Welco rohkem survet teha, mille tagajärjel löödi värav ja mis jäigi mängu ainukeseks. Teisel poolajal võtsid meie poisid end natuke kokku ja tekitasid mitmeid ohtlikke olukordi, kus välja teeniti penalt aga kahjuks seekord Oliver Suur jättis selle realiseerimata. Lõppskoor 0:1 Welco kasuks.

Tõrva JK tahab tänada kõiki fänne, kes olid tulnud kaasa elama, see andis mängijatele palju jõudu! Kahju, et ei saanud võidurõõmu pakkuda aga selle vea lubasid Tõrva poisid parandada peagi tuleval laupäeval kell 15:00 Valga kunstmurul, kus vastaseks Põlva FC Lootos. Meeskond ootab sama aktiivset osavõttu fännide poolt, sest nüüd lööb JKT väravaid!

PS! Professionaalidele kohaselt tuleb päev alati positiivses noodis lõpetada. JKT pallurid põrutasid peale liiga mängu kohe Tallinna futsali Grandliiga auhinnagalale, kus premeeriti parimaid. GEP aka ''Kuumad Eesti Poisid'' premeeriti II kohaga, kaotades liiga võitjale kõigest 1 punktiga. Meeskonda tuli 2 eriauhinda -liiga parim väravakütt oli 37 väravaga Oliver Suur ja parim väravaht Kaido Ütsik.

Autor: Marek Vister, Tõrva jalgpalliklubi