Uudised ja teated

Helmes peeti vastlapäeva

18. märts 2014

Hoolimata sellest, et lund ei olnud, peeti Helmes üks vahva vastlapäev.  

Bussiga toodi kohale kaugemalt külade rahvast ja koolilapsi. Üritus algas klaverimuuseumi  ekskursiooniga, kuulajaid oli palju ja kontsertmeister oskas väga huvitavalt kõnelda. Kõik, kes midagi teada tahtsid, said oma küsimustele vastused.

Pärast muuseumi külastust algas võistkondade registreerimine ja viktoriin.  Võistkondi registreeriti kokku 9.  Viktoriini küsimused olid koostanud Kaitseliidu Valgamaa Maleva naised, nemad tõid kohale ka mitmemehe suusad. Võistlused valmistas ette Ritsu spordibaas, peeti maha tõeline rallikross ja suusamaraton. Lõbu ja nalja jagus kõigile.

Kui võistlused läbi, koguneti Helme päevakeskusesse  sooja teed ja vastlakukleid sööma. Seekord korraldajad otsustasid, et kõik olid tublid. Juba see, et ilma lumeta saadi selline tore päev läbi viia. Otsustati, et kohti ei jagata, võistkonnad on võrdsed ja tublid. Kõik võistkonnad said tänukirjad, šokolaadid ja kringlid. Päeva lõpus mängis kandlemees Sander rahvalikke lugusid. Kellel veel jaksu jagus said jalgagi keerutada … 

Täname osalejaid ja organiseerijaid.  

Ürituse pilte vaata siit!  

 

Autor: Liivi Arro, Ala rahvamaja juhataja
Greaton

HELME VALLAVALITSUS       Tartu tn 20  68606 Tõrva         tel  766 8450        e-post   postipoiss@helme.ee