Uudised ja teated

28. septembril toimub Meie Liigume Tõrva rattapäev ja sügiskross

23. september 2013

28. septembril toimub Meie Liigume Tõrva rattapäev ja sügiskross.

Liikumissari Meie Liigume ja Tõrva Spordiselts kutsuvad 28. septembril osalema Tõrva rattapäevale ja tähistama Maailma Südamepäeva.

Rattapäev saab alguse kell 11.00 Tõrva Gümnaasiumi staadionil toimuvate lastesõitudega.
Kell 12.00 antakse start Tõrva maastikuratta sügiskrossist osavõtjatele, kellel tuleb 1 tunni jooksul läbida võimalikult palju 4 km pikkust maastikurattarada. 
12.05 starditakse ca 25 km pikkusele rattamatkale, mis kulgeb ümber Tõrva.
Päeva lõpetab kell 13.30 staadionil algav tõukerattasprint, kus selgitatakse välja parimad Tõrva tõukajad. Võistlemine naistel ja meestel ühes klassis. Võitja selgitatakse välja eelsõitude ja finaali põhjal.
Eraldi start antakse ka Tõrva linnas KOV valimistel kandideerijatele, kellel tuleb 4-liikmeliste võistkondadena teha läbi tõukerattateatevõistlus.

Alates 2000. aastast tähistatakse septembri viimasel pühapäeval Maailma Südamepäeva. Südame- ja veresoonkonnahaigustesse sureb maailmas igal aastal üle 17 mln inimese ja eeldatakse, et see arv suureneb 2030. aastaks 23 miljonini.

Sõltuvalt ilmaoludest võivad distantsid muutuda!
Üritus on osalejatele tasuta!
Oma osalemisest saab teada anda Meie Liigume koduleheküljel www.meieliigume.ee, kust leiab ka lisainfot ürituse kohta (vanuseklassid jms).
Ettevõtmise joogipartner on ALeCoq. Üritust toetavad AS Giga, Meie Liigume Matkad, Tõrva Linnavalitsus, MediTA kliinik, AS Tarmeko ja Eesti Uroloogide Selts.

Ürituse plakat on leitav aadressilt https://www.dropbox.com/s/mtdkv0yz9uqv7xe/t%C3%B5rva_bleedita.jpg
Lisainfo:
Siim Ausmees
Meie Liigume
5032748
 

Greaton

HELME VALLAVALITSUS       Tartu tn 20  68606 Tõrva         tel  766 8450        e-post   postipoiss@helme.ee