Uudised ja teated

Missioon: Wagenküll

02. mai 2013

25. mail toimub Taageperas esmakordselt kogupere seiklusmäng "Missioon: Wagenküll".    

Ürituse raames tuleb kuni neljaliikmelistel võistkondadel (igas võistkonnas vähemalt 2 täiskasvanut) läbida kokku 10 kontrollpunkti, mis asuvad Taagepera külas ja vahetus läheduses. Kontrollpunktid asuvad külas tegutsevate ja paiknevate ettevõtete, organisatsioonide ning vaatamisväärsuste juures, kus osalejatel tuleb lahendada etteantud ülesandeid (näiteks taimede ja puude äraarvamine mõisapargis) või sooritada mõni tegevus (näiteks veskijärvel aja peale kanuusõit).

Osalejad saavad stardis endale erikujundusega Taagepera kaardi, kuhu on peale märgitud kontrollpunktid, mis tuleb vabas järjekorras läbida.
Punktide läbimisel ei ole oluline aeg, vaid ülesannete lahendamise kvaliteet. Punktiarvestus käib miinuspunktide põhimõttel ehk igastkontrollpunktist on võimalik teenida miinuspunkte.

Korraldajad paluvad võistkondae osalemisest aegsasti teada anda (kuni 20.05) e-posti aadressil taageperapuhkus@gmail.com või Internetis

Osavõtt üritusest on tasuta!

Lisainfo ürituste kohta on leitav www.meieliigume.ee lehelt!

Kõikide osalejate vahel läheb väljaloosimisele mitmeid auhindu, mis on
seotud Taagepera puhkepiirkonnaga!

Tegemist on kogupere üritusega, mille peakorraldajaks on Taagepera puhkepiirkond (MTÜ Taagepera Arendus). Ettevõtmise koostööpartneriteks
on Taagepera loss, Taagepera Külaselts, Kivimäe turismitalu, OÜ Tündre, OÜ Loodusturism ja Riigimetsa Majandamise Keskus.

Üritust rahastatakse Valgamaa Partnerluskogu Leader programmi vahenditest.
 

Greaton

HELME VALLAVALITSUS       Tartu tn 20  68606 Tõrva         tel  766 8450        e-post   postipoiss@helme.ee