Uudised ja teated

Valgamaa aasta koolitajaks tunnistati Valdur Orav

25. oktoober 2012

Valgamaa lõpetas 15. täiskasvanud õppija nädala (TÕN) tunnustusüritusega Valgamaa kutseõppekeskuses.

Nii vabariikliku kui maakonna aasta õppija tiitliga pärjati Valgamaa kutseõppekeskuse õpetaja Anne Perlov.

«Püüdsin töötuks jäänuna nii visalt ametit õppima minna, et lõpuks leidis kutseõppekeskus võimaluse minuvanune õppur nimekirja kanda. Enne käisin mitmel täiskasvanute tasuta koolitusel – eks nad nägid, et ma jonni ei jäta. Nii õppisin koondamisraha toel kaks aastat rätsepaametit, lõpetasin kevadel,» rääkis aasta õppija.

Valgamaa aasta koolitajaks tunnistati Valgamaa kutseõppekeskuse õpetaja, Helme Teenus OÜ katlamaja juhataja Valdur Orav.
 
Aasta koolitussõbralikuks organisatsiooniks maakonnas valiti SA Tõrva Kirik-kammersaal ja koolitussõbralikuks omavalitsuseks Õru vald.
 
TÕNi üheks eesmärgiks on elukestva õppimise väärtustamine ja täiskasvanud õppijate, koolitajate, õppivate organisatsioonide ning koolitussõbralike omavalitsuste tunnustamine.
 
«Igal inimesel on võimalus õppida ja areneda ning seeläbi kujundada paremini oma tööalast karjääri. Tublisid inimesi, kes õpivad ja täiendavad oma teadmisi olenemata vanusest, on meie seas palju, vaja neid vaid märgata ja miks mitte ka tunnustada,» rõhutas TÕNi koordinaator Valgamaal, täiskasvanute koolituskeskuse juhataja Mare Visnapuu.
Allikas: www.valgamaalane.ee
Greaton

HELME VALLAVALITSUS       Tartu tn 20  68606 Tõrva         tel  766 8450        e-post   postipoiss@helme.ee