Uudised ja teated

Tõrva triatlon 2012

03. august 2012

17.-18. augustil toimub esmakordselt Tõrva linnas triatloniüritus „Tõrva triatlon 2012“.

Tõrva triatlon 2012 saab alguse 17. augusti õhtul, kus Tõrva gümnaasiumi parkmetsas ja Vanamõisa järves toimub kõikidele spordisõpradele mõeldud maastikujalgratta ja ujumisalane ühistreening triatleedi Ain-Alar Juhansoni ja maastikujalgratturi Allan Orase eestvedamisel.

18. augusti keskpäeval toimub sealsamas triatlon juunioritele vanuses 8-14 eluaastat ning kell 13.30 on starti oodatud harrastajad ja võistkonnad – juunioritel tuleb läbida 150 m ujudes, 2 km maastikujalgrattaga sõites ja 1 km jookstes; harrastajatel ja võistkondadel tuleb ujuda 300 m, seejärel sõita rattaga 6 km ja lõpetuseks jooksta 2 km.

Tõrva triatlon 2012 ühe korraldaja, triatleedi Ain-Alar Juhansoni sõnul on ürituse peamiseks eesmärgiks propageerida triatlonit kui atraktiivset spordiala, mistõttu on kõik üritused osalustasuta.  „Tavaliselt toimuvad triatloni ratta- ja jooksudistantsid kõvakattega teel, kuid Tõrvas proovime, kuidas triatlonidistantse maastikul läbida,“ selgitas Juhanson Tõrva triatloni eripärasid.  

Kõikide üritusest osavõtjate vahel läheb väljaloosimisele mitmeid auhindu. Peaauhinnaks on Airwell portatiivne konditsioneer kliimakaubamaja.ee poolt!

Lisainfo ürituste kohta on leitav aadressilt www.trismile.ee. Sealsamas on avatud ka online-registreerimine osalejatele.

Tõrva triatlon 2012 peakorraldajateks on triatloniklubi Trismile ja projekt Mehed Liikuma. Lisaks on ettevalmistavatesse tegevustesse kaasatud Tõrva Spordiselts.

Tõrva triatloni läbiviimist toetavad Tõrva Linnavalitsus, Hasartmängumaksu Nõukogu, Eesti Kultuurkapitali Valgamaa ekspertgrupp, Sotsiaalministeerium, Valga Maavalitsus, Valgamaa Spordiliit, AS Ritsu, MediTA kliinik, A Le Coq, loodusturism.ee, Rõngu Pagar, hotell De Tolly, Taagepera loss, OÜ Renlog Eesti, tanklakett Premium-7 ja kliimakaubamaja.ee.

 Lisainfo:

Siim Ausmees
Mehed Liikuma
5032748
mehedliikuma@mehedliikuma.ee

Margus Püvi
Trismile
5087383
margus@trismile.ee

Greaton

HELME VALLAVALITSUS       Tartu tn 20  68606 Tõrva         tel  766 8450        e-post   postipoiss@helme.ee